Sledujte naše akce a novinky

v naší jógovně nabízíme možnost thajské masáže od 21.8.2019. Oscar je ze Španělska, ale několik let žil v Thaisku, kde se začal věnovat thajskym masážím. V současnosti děla masérské instruktorské kurzy v Barceloně nebo cestuje po světe. Nyní se cestou z Thajska a okolních zemi zastaví u nás :)
Tradiční thajská masáž je starobylá léčebná...

Jaro pomaličku klepe na dveře a spolu s ním bychom se měli opět zaměřit pozorněji na naše tělo. Úklid ve skříních a mytí oken je sice fajn, ale i naše tělo potřebuje po zimním období uklidit nahromaděný odpad.

Ve zklidnění, které nastává počátkem roku, v nás často začnou klíčit záměry a přání pro následující měsíce. Můžeme v klidu rozvažovat, do čeho se pustíme, až se dny prodlouží. Můžeme pátrat sami v sobě, kam nás srdce táhne a co si chceme v začínajícím roce splnit. Jak v běhu roku udržet směr, který jsme si vytyčili?

Ne? Tak honem honem, přijďte si vybrat právě ten co je Vašemu srdci milý. Možné vyrobit i na přání. Na návštěvě v jógovně se domluvte s Bárou Budínskou, tel.: 603 842 797.

Každá z nás jsme se narodila jako jedinečná a čistá bytost. Vybraly jsme si jemnost a vůni ženství. Často ale vlivem let, výchovou a v neposlední řadě působením okolí přestaneme tuto esenci ženy cítit. Zapomínáme, že býti ženou je dar - ať už s sebou nese jakékoliv životní role či úskalí, je to dar který nám byl dán.

Pořádáme další dopoledne věnované rodičům s dětmi. Staňte se na okamžik bezstarostným dítětem a jednoduše si hrajte s námi. Uvidíte, ucítíte, uslyšíte i ochutnáte jaká praxe dětské jógy může být. Hodinou dětské jógy Vás provede Bára Budínská.

Máte doma děvče ve věku 11, 12, 13, až 14 let, no tak práve pro ně je tato hodina. Začneme od 21. září, praktikovat budeme ve skupině max 15 dívek. Doba trvání lekce je 60 minut. V hodinách budeme pracovat s vědomím těla, mysli a dechu. Budeme hrát hry, povídat o etických principech a souvisejících tématech.