Sledujte naše akce  novinky

Zdravím drahé jógové přítelkyně. Tak tu máme nové pololetí. Začínáme 13. v pátek - krásné to datum od 15.00 h do 16.00 h. Tento kurz vedu s velkou radostí již třetí rok. Je určen pro dívky od 11 let a více. Praktikovat budeme ve skupině max 15 dívek. Doba trvání lekce je 60 minut. V hodinách budeme pracovat...

Dětská jóga

12.09.2019

Začínáme ve čtvrtek 12. září od 15.00 h do 16 h. Kurz je vhodný pro jogínky ve věku od 4 let do 12 let. Pro kluky i holky. V hodinách si budeme hrát, běhat, skákat, povídat si, malovat. V hodinách využívám zážitkovou pedagogiku a psychomotoriku.
Vedení kurzu: Bára Budínská, tel.: 603 842 797
Místo: Plk. B. Petroviče 86, Dobříš...

v naší jógovně nabízíme možnost thajské masáže od 21.8.2019 do 28.8.2019. Oscar je ze Španělska, ale několik let žil v Thaisku, kde se začal věnovat thajskym masážím. V současnosti děla masérské instruktorské kurzy v Barceloně nebo cestuje po světe. Nyní se cestou z Thajska a okolních zemi zastaví u nás :)
Tradiční thajská masáž je...

Jaro pomaličku klepe na dveře a spolu s ním bychom se měli opět zaměřit pozorněji na naše tělo. Úklid ve skříních a mytí oken je sice fajn, ale i naše tělo potřebuje po zimním období uklidit nahromaděný odpad.

Ve zklidnění, které nastává počátkem roku, v nás často začnou klíčit záměry a přání pro následující měsíce. Můžeme v klidu rozvažovat, do čeho se pustíme, až se dny prodlouží. Můžeme pátrat sami v sobě, kam nás srdce táhne a co si chceme v začínajícím roce splnit. Jak v běhu roku udržet směr, který jsme si vytyčili?