A něco málo o nás ...

Barbora Budínská

Specializace Hatha jóga

Specializace Dětská jóga

T: 603 842 797

E: bara@jogadobris.cz

Luba Schmarcová

Specializace Yin jóga

Specializace Hatha jóga
T: 734 859 300
E: lubica.schmarcova@gmail.com Luba Schmarcová

Józe se věnuji přes 10 let. Zásadní zkušeností pro mne byl pobyt v Kalifornii a okouzlení nehybnými sochami v jógových pozicích na divoké pláži, což mi otevřelo cestu k yin józe. Preferuji pomalejší, o to intenzivnější styly jógy, zaměřené na vědomý pohyb směrující k zakoušení čiré přítomnosti, sjednocení se se sebou samým. Na józe mě fascinuje její schopnost poskytnout nejen dokonalé protažení, posílení celého těla, ale hlavně uvolnění a hlubokou relaxaci. Jógu vnímám jako účinnou techniku vytváření prostoru, poskytování prostoru pro vnitřní orgány a vědomé ztišení mysli.

Barbora Budínská

Jóga je součástí mého života více jak 20 let. Chápání jógy se během této doby proměnilo. Dnes, vnímám jógu více než jen jako pohyb, jóga je pro mne niterné štěstí, to štěstí, které je uvnitř mě, které není závislé na vnějším světě. 

Hodiny jsou vedeny tak, aby mohl praktikovat každý, podle svých možností, schopností a zkušeností. V hodinách Vás nečeká dřina, budeme pozorovat, rozlišovat, pracovat s tělem, tak jak Vám to bude v daný okamžik umožněno. Těším se na setkání s Vámi.