Barbora BUDÍNSKÁ

 Jóga je součástí mého života více jak 20 let. Chápání jógy se během této doby proměnilo. Dnes, vnímám jógu více než jen jako pohyb, jóga je pro mne niterné štěstí, to štěstí, které je uvnitř mě, které není závislé na vnějším světě.

Hodiny jsou vedeny tak, aby mohl praktikovat každý, podle svých možností, schopností a zkušeností. V hodinách Vás nečeká dřina, budeme pozorovat, rozlišovat, pracovat s tělem, tak jak Vám to bude v daný okamžik umožněno. Těším se na setkání s Vámi.

Specializuji se na Hatha jógu a dětskou jógu. Pro případné dotazy mne neváhejte  kontaktovat na barbora.budinska@jogadobris.cz, nebo tel.: 603 842 797.  


Luba SCHMARCOVÁ

Józe se věnuji přes 10 let. Zásadní zkušeností pro mne byl pobyt v Kalifornii a okouzlení nehybnými sochami v jógových pozicích na divoké pláži, což mi otevřelo cestu k Yin józe. Preferuji pomalejší, o to intenzivnější styly jógy, zaměřené na vědomý pohyb směrující k zakoušení čiré přítomnosti, sjednocení se se sebou samým. Na józe mě fascinuje její schopnost poskytnout nejen dokonalé protažení, posílení celého těla, ale hlavně uvolnění a hlubokou relaxaci. Jógu vnímám jako účinnou techniku vytváření prostoru, poskytování prostoru pro vnitřní orgány a vědomé ztišení mysli. 

Specializuji se na Yin jógu a Hatha jógu. Kontaktovat mne můžete na tel.: 734 859 300, případně emailu: lubica.schmarcova@gmail.com. 

  


BinduBeads 

BinduBeads je mála rodinná manufaktura věnující se výrobě šperků a módních doplňků z minerálních kamenů a drahých kovů. Výrobky a šperky z dílny BinduBeads jsou nejen krásné, ale také slouží jako meditační a duchovní předměty. 

Náramky, náhrdelníky a mály jsou vyráběny z přírodních materiálů a minerálů. Kameny pocházejí z celého světa od Asie, Afriky až po Ameriku a to v té nejvyšší kvalitě. Šperky jsou doplněné stříbrnými, pozlacenými a ocelovými komponenty. Na zakázku lze vyrobit a použít i vámi preferované kovy či minerály. 

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na barbora.budinska@jogadobris.cz, nebo tel.: +420 603 842 797. 

Budeme se těšit na spolupráci.