Náramek láska, odvaha, čistota...

Náramek poskládaný z růženínu, lávy, lepidolitu, říční perli, praskaný křišťál, chalcedonu. Velikost korálků 8 mm, 6 mm, 4mm.

Komponenty bižuterie, 1 korálek osázený  kubickými zirkony - uměle vytvořený diamant. 

Růženín je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět. Odbourává strach, zlost a pocity viny. Neutralizuje vliv nezdravého prostředí na náš organismus. Chrání před nočními můrami a podporuje klidný spánek.

Chalcedon: tento nádherný kámen přináší štěstí, úspěch, životní sílu, krásu, radost a energii. Velmi často se používá jako talisman proti nespokojenosti. Navozuje poklidné pocity, podporuje mezilidské vztahy a vyhání z těla deprese a smutek. Zlepšuje paměť, schopnost naslouchat, porozumět i se srozumitelně vyjadřovat.

Lávový kámen je silný ochranný amulet, který pomáhá proti únavě, nemoci, letargii, nechuti do života a depresím. Obnovuje a podporuje proud životní síly, čímž zlepšuje zdraví, vitalitu a náladu. Díky lávovému kameni můžete cítit vlastní sílu a silné spojení s Matkou Zemí.

Lepidolit je to uklidňující kámen vhodný k odbourávání stresů každodenního života. Tiší vztek, hněv a další negativní emoce. Zmírňuje stres a deprese.  Přináší úlevu při alergiích. Posiluje imunitní systém. Pomáhá při vyčerpání.

Křišťál  je nejuniverzálnější a zároveň nejsilnější "kamenný zářič" na světe. Má schopnost násobit účinky jiných minerálů umístěných v jeho blízkosti. Poskytuje silnou ochranu, očišťuje od všeho škodlivého a harmonizuje lidské tělo i prostor kolem sebe. Je nazýván Kamenem čistoty.

Perly  pomáhají nalézt duševní rovnováhu, pokoru, značí podstatu ženy. Přivolávají štěstí a zdraví, chrání před negativní energií.  Posílí vaši intuici.

480,00 Kč