Koloběh života...

Náramek vytvořený z ametystu, granátu, onyxu, hematitu. Velikost korálků 8 mm. Komponenty bižuterie, lebka osazená kubickými zirkony.

Ametyst je ochranný kámen, duchovní čistoty a meditace. Nese v sobě  vášeň, kreativitu a spiritualitu, ale také logiku, střídmost a střízlivost. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku... Nabíjení: ametyst je vhodný nabíjet na měsíčním světle, nejlépe za úplňku. Můžeme ho nabíjet i na denním světle, ale musíme si dát pozor, abychom ho nevystavili přímému slunečnímu záření, jelikož by mohl jeho vlivem ztratit barvu a vyblednout. Proto si vybíráme stinná místa nebo ranní či večerní sluneční záření. 

Granát je kamenem energie, vášně a radosti. Granát aktivuje celý organismus, prohřívá naše tělo, což podporuje cirkulaci krve, činnost srdce a látkovou výměnu. Pomáhá nám uzemnit se a bití v přítomném okamžiku. Granátu je připisována magická moc lásky. Symbolizuje fyzickou lásku a vztah mezi milujícími partnery...

Onyx je ochranný kamenem dodávající sílu, zvyšuje sebedůvěru a léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy, přináší ráznost a vytrvalost. Blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň. Nabíjení: Onyx nabíjíme na přímém slunečním záření libovolně dlouho. Čím častěji a čím déle, tím lépe. 

Kubický zirkon (je také známá pod zkratkou CZ) byl stvořen jako dostupná alternativa místo pravých diamantů. Je to nejlepší volba mezi substituty diamantů. Kubický zirkon je ideální materiál pro výrobu šperku díky své tvrdosti blížící se tvrdosti rubínu nebo safíru a optickým vlastnostem blízkým diamantu. 

Hematit je zvláště účinný při uzemnění a jako ochranný kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. Působí příznivě při zlomeninách, horečce, bolestech pohybového aparátu...

680,00 Kč