Sledujte naše akce  novinky

Ne? Tak honem honem, přijďte si vybrat právě ten co je Vašemu srdci milý. Možné vyrobit i na přání. Na návštěvě v jógovně se domluvte s Bárou Budínskou, tel.: 603 842 797.

Pořádáme další dopoledne věnované rodičům s dětmi. Staňte se na okamžik bezstarostným dítětem a jednoduše si hrajte s námi. Uvidíte, ucítíte, uslyšíte i ochutnáte jaká praxe dětské jógy může být. Hodinou dětské jógy Vás provede Bára Budínská.

Máte doma děvče ve věku 11, 12, 13, až 14 let, no tak práve pro ně je tato hodina. Začneme od 21. září, praktikovat budeme ve skupině max 15 dívek. Doba trvání lekce je 60 minut. V hodinách budeme pracovat s vědomím těla, mysli a dechu. Budeme hrát hry, povídat o etických principech a souvisejících tématech.

Barvy nás baví, nabíjí a inspirují - stejně jako život. Mandala je kruh bez začátku a konce, symbolizující neohraničenost života, jednotu a harmonii. Nalaďte se na svůj vnitřní prostor a pomocí intuitivní kresby, akrylových barev a plátna nalezněte cestu ke svému vnitřnímu zdroji a sebepoznání. Veškeré pomůcky, potřeby jsou zahrnuty v ceně kurzu....

Od března otevíráme Nově kurz jógy. Přijďte a naučte se jógu Krok za krokem.

V pátek 23.února tomu bude přesně rok, co se poprvé otevřely dveře jógovny a my tak, po Vašem boku, započaly naší novou cestu. Slavíme první narozeniny existence jógovny a tak Vás všechny, kteří máte k józe jakkoliv blízko či jakkoliv daleko, zveme na trochu netradiční oslavu.